باسلام بنده مرتضی رضایی هستم اهل ارسنجان هستم امروز زائر امام رئوف حضرت رضا ودرحال برگشتن هستیم دوسال پیش ازچندنفرخادمان برای غذای نذزی سوال کردیم همه شرایط دشواری راعنوان کردند وتقریباآن را غیرممکن اعلام نمودندمن دستم رابلند کرده روبسوی حرم آقاگفتم ای امام رضاماچیزی حالیمان نیست مامهمان شما هستیم ناامیدانه ازآنجادورشدیم وبه مدرسه ای که بودیم برای خواب بازگشتیم وماآخرین اتاق درته سالن مدرسه بودیم صبح خیلی زود فردادرب اتاق مارا زدند وقتی درب رابازکردیم یکی ازخادمین حرم رادیدیم که ده فیش دعوت به رستوران حرم آقا را به مادادندوگفتند شما مهمان آقا هستین ازخوشحالی وتعجب وازاین معجزه عجیب بسیار متحیرشدم چون یکی ازاینکه به هیچ یک ازکلاسهایی که قاعدتا باید اول فیش دعوت می دادندنداده بودندومستقیما به ته سالن آمده وفقط مارادعوت کرده بودندمستخدم مدرسه می گفت من بیست ساله که اینجاهستم هنوزبرای هیچکس برای اینجانیامده اندوخیلی دلش میخواست اوهم همذاه مابیایدماهم هم اورادعوت کردیم تابامابیایدوقتی فیش های غذارابه به بچه هامیدادیم درکمال تعجب دیدیم یازده فیش هست که ماده نفربودیم وباسرایدار میشدیم یازده نفرونمیدانید چقدربه این مسئله ایمان آوردیم که ایشان درهمه جاحضوردارندوبه تمامی زوارخودسرکشی می کنندوازهم وغم ایشان بااطلاع هستندومابااین ترفند مبارک تاکنون جندبارمهمان آقاشدیم  

ارسالی مرتضی رضایی ازارسنجان 0122+++0917

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یک مترجم مجله مروارید سفید ایمن رو الوند Jimmy Melanie جت پرینتر Krystal بازارچه کتاب و فایل صوتی biya2charge.ir ارزشمندوردپرس